Thursday, March 27, 2008

Tekstireklaam - asjalikum kui enne

Saabus aeg välja vahetada meie senine tekstireklaami teenus, kus viimase poole aasta jooksul sai 25 kroonise SMS-i eest maitsta internetireklaami olemust, kuid kampaaniaks oli asja raske nimetada.
Tegime asja ümber. Summa saad ise määrata. Iga 1000 näitamiskorra hind läks isegi odavamaks. Arveldamine läks juriidilisele isikule sobivamaks: peale reklaami sisestamist näete kohe arvet, mille võib näiteks raamatupidajale ülekande tegemiseks nina alla lükata. Reklaami meie poolne kontroll ja käivitamine võtab aega enamasti alla tunni.

Aga nüüd asja juurde: kas ja millal teha tekstireklaami? Kuigi reklaaminduses on nii klikkide üle lugemise pooldajaid kui ka vastaseid, on siiski kliki hind ja CTR see, mis teeb kaks reklaami omavahel võrreldavaks, see on täna Eestis siiski ainus reaalne mõõtühik tuvastamaks, kui palju tähelepanu Sinu reklaam pälvis.

Allpool on toodud kaks reklaaminäidist: esimene neist atraktiivne, teine vähem atraktiivne...

elatisabi.ee reklaami statistika on avaldatud tellija loal.

Nagu näha, on Elatisabi.ee reklaamil 5x kõrgem CTR, millest kohe tuleneb 5x madalam hind iga kliki kohta reklaamil. Miks nii? Ilmselt pakub elatisabi teema laias internetis oluliselt laiemapinnalist huvi, kui internetireklaami tellimine. Pealegi on elatisabi reklaam teksti poolest tabavalt kirjutatud, see kui keegi raha jagab, jääb ikka silma ju!
Pange tähele, elatisabi reklaami hind kliki kohta on vaid 1.41kr! Ehk siis, kui teha veelgi atraktiivsem tekst, võib kliki hinna lausa rekordiliselt madala saada.

Ja isegi teise reklaami kliki hind 5.89kr on täiesti mõistlikus suurusjärgus. Seda tänu tekstireklaami odavale näitamiskorra hinnale, mille me saame all hoida tänu sellele et näitame tekstireklaame oma "vabadel pindel", ehk siis kui muid tellitud reklaamikampaaniaid parasjagu näidata ei ole.

3 comments:

Anonymous said...

Ma ei saa sellele veel eriti hästi pihta. Ma olen tellinud 4 kora 25.- SMS'iga reklaam. Sõber on klikivabrik.ee'ga liitunud (bänner) aga tema lehel ma pole kunagi näinud selliseid reklaame mis on teie txt.klkivabrik.ee lehel...

ap said...

Tere anonüümne, tekstireklaame võid kohata siiki kõigil meie reklaamipindadel. Kui tihti aga, sõltub peamiselt sellest, kui palju on mõni parasjagu bännerreklaami kampaaniaid käimas.

Anonymous said...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.