Friday, July 6, 2007

Metrix.ee Grand Opening

Tundub et Klikivabrikul on au teha üks esimesi avalikke viiteid sellele teenusele! Mine vaata: metrix.ee, siis saad aru millest jutt. Ehk siis see on alternatiiv Emor TNS Metrix'i ja Gemiuse listidele. Klikivabrik tervitab seda arengut just seetõttu, et ometi tekkis "avaliku listi" võimalus väiksematele tegijatele nagu näiteks blogijatele, kes saavad "mõõtu võtta" teistega. Nimelt on see teenus tasuta!!!
Üsna hea hind, arvestades et nendel teistel mainitud listidel algavad kuutasud ühel juhul 470-st, teisel rohkem kui tuhandest kroonist. Ei ole eriti ahvatlevad pakkumised pisikesele tegijale, kes heal juhul paarsada kr kuus oma blogiga teenida suudavad.
Metrix.ee veebi omanik on humoorika nimega asutus MTÜ Tähelepanu Mõõtmise Instituut, mille taga omakorda on meie tuntud e-elu edendaja ja tehnokratt Peeter Marvet.
Ja nüüd kõige tähtsam: kuidas Sinu veebisait sinna listi saab:
  • pane Google Analytics oma veebiliiklust mõõtma
  • Google Analytics seadistustes anna kasutajale bot@metrix.ee õigus vaadata statistikat (Report Access)
  • Saada bot@metrix.ee aadressile meil, et pandagu sind listi nüüd.
Klikivabrikuga liitunud saitidele soovitame ka esimesel võimalusel see liigutus ära teha.
Klikivabrik soovib Metrixile pikka iga ja tugevat tervist :)

1 comment:

Tõnis Hinnosaar said...

Õnnitlused Metrix.ee tiimile - kauavalminud kaunikene toob uue hingamise senisele veebistatistika andmete kogumisele ja on innovaatiline Google Analytics rakendus mitte ainult Eestis, vaid kogu maailmas. Saame näha, kuidas reageerivad sellele Emor ja Gemius, kelle pirukat Metrix.ee usinalt närima hakkab. Edu!